Eylül 28, 2021

İststarmag

YENİ NESİL MEDYA ANLAYIŞI

Harbiye’de Simge ve Rubato Rüzgarı Esti.

2 min read

Simge ve Rubato Bayhan Prodüksiyon Organizasyonuyla İlk Kez Açıkhava Sahnesindeydi. Eğlence ve Efkar Aynı Sahnede Buluştu.  Türk pop müziğinin yeni nesil başarılı ismi Simge ve Türkiye’nin usta müzisyenleri Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün’den  kurulu Rubato, dün gece Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla birlikte ilk defa Harbiye Açıkhava sahesinde  müzikseverlerin karşısına çıktı. 

Daha önce farklı projelerde bir araya gelen Simge ve Rubato, bu kez özel bir repertuar ile birlikte Harbiye Açıkhava sahnesinde eşsiz bir müzik ziyafetisundu. Simge’nin performansı ile başlayan konser Rubato ile devam etti. İkiliyi izlemeye gelenler Harbiye’nin büyülü havasında hem çok eğlenceli hem çok romantik saatler geçirdi. Eğlence ve efkarın aynı sahnede buluştuğu konserde Simge ve Rubato’nun Ercan Saatçi&Ufuk Yıldırım bestesi “Sus”, İbrahim Tatlıses klasiklerinden “Kal Benim İçin”, Alper Narman&Onurr bestesi “Hu” ve Sezen Aksu şarkılarından “Ben de Yoluma Giderim” düetleri geceye damga vurdu.Konserin düetler bölümünde seyircilerin arasından Rubato sahnesine gelen Simge’nin Gülşah Saraçoğlu imzalı kostümleriyle güzelliği ve Rubato’nun şıklığı hayranlık uyandırdı.

Simge ve Rubato’yu izlemeye gelenler arasında Suzan Kardeş, kardeşi Neriman Kardeş ve Gonca Vuslateri’de vardı. Simge ve Rubato’ya”Size bayılıyorum.” diyerek laf atan Gonca Vuslateri, keyifle izlediği konserde Rubato’ya olan hayranlığını dile getirdi. Mikrofonu eline alan Vuslateriyaptığı Sezen Aksu taklitleriyle de izleyicileri kırdı geçirdi. 

Tüm pandemi kuralları gözetilerek yapılan Bayhan Prodüksiyon’nun  “Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi” serisi, 16 Temmuz Söz&Müzik: Tan Taşçı, 17 Temmuz Koray Avcı, 18 Temmuz Derya Bedavacı, 21 Temmuz Gökhan Türkmen, 22 Temmuz Söz&Müzik: Tan Taşçı, 23 Temmuz Göksel, 24-25 Temmuz Teoman ve 31 Temmuz ADAMLAR konserleri ile devam edecek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir