Ağustos 5, 2021

İststarmag

YENİ NESİL MEDYA ANLAYIŞI

Hit şarkıların dâhi çocuğu!!!

1 min read

Hit şarkıların dâhi çocuğundan yeni şarkı: MAHSUS

Doğukan Madenoğlu’ndan yeni bir single: MAHSUS

Bugüne kadar çok sayıda hit şarkıya imza atan Doğukan Medetoğlu, yeni bir single hazırladı. Söz ve müziği başarılı sanatçıya ait “Mahsus”, DMC etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Tiyatro Bölümü ve Marmara Üniversitesi Opera Bölümü’nden mezun olan Doğukan Medetoğlu, hem Türkiye’de hem de Amerika’da müzikal tiyatrolarda oyuncu ve solist olarak rol aldıktan sonra müzik kariyerine yoğunlaştı.

“Kendine Gel” ve “Bunca Zaman”ın ardından Bengü ve Hakan Altun’un seslendirdiği “Sanki” ile dikkat çeken, sonrasında Bengü’yle “Yorma” şarkısında düet yapan Medetoğlu, bu eserlerle güçlü bir besteci olduğunu kanıtladı.

KLİBİNİ DE YÖNETTİ

Hit şarkılarıyla kısa sürede müzik dünyasında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Doğukan Medetoğlu, şimdi yeni bir single’la dinleyicilerin karşısında. Söz ve müziği de genç sanatçıya ait “Mahsus” adlı şarkı, DMC etiketiyle dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Doğukan Medetoğlu, düzenlemesini Ateş Berker’in yaptığı şarkının klip yönetmenliğini de üstlendi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir