Nisan 22, 2021

İststarmag

YENİ NESİL MEDYA ANLAYIŞI

Kahvenin lezzetine lezzet, keyfine keyif katan yardımcılar…

2 min read

Kahve tutkusunun izinden gidenlerin yanından hiç ayırmayacağı birbirinden özel tasarımlar Tchibo’da bir araya geliyor. Estetik dokunuşların, fonksiyonel özelliklerle buluştuğu kahve yardımcıları; kahvenin lezzetine lezzet, keyfine keyif katmaya hazırlanıyor.

Tchibo’nun renkli dünyası, kahve aşıklarının çok seveceği ürünleri bir araya getiriyor. Hem kahve pişirme hem de servis etmeye yardımcı olan kahve ekipmanları, meraklılarını bekliyor.

Mükemmel tat ve kıvam için pratik yardımcılar

Profesyonel kahve hazırlamak için doğru ürünlerin kullanımı çok önemlidir. Özellikle de gerçek ve taze kahve çekirdekleriyle hazırlanacaksa… Tchibo kahvenin aromatik lezzetini koruyan, optimum demleme dengesiyle kahvenin tadının tam kıvamına ulaşmasını sağlayan tasarımlar ve taşıma ve servis elemanlarıyla kahve deneyimini, profesyonel boyuta taşıyor.

Yüzlerce tat ve aroma barındıran kahvenin en iyi lezzetini yakalamak için kahve çekirdeklerini manuel olarak çekebilirsiniz. Tchibo Manuel Kahve Değirmeni, dışı çelik olmasıyla uzun ömürlü bir kullanım sunuyor, seramik öğütücü aksamı ile de kahve çekirdeklerinin taptaze çekilmesini sağlıyor. Tchibo Motifli French Press ise şık motiflenmiş dış görünümünün yanında, çelik piston süzgeci kahve yağlarını filtrelemediği için kahve aromasını koruyor ve kolayca demliyor.

Çift cidarlı yapısı sayesinde sıcak içecekleri uzun süre sıcak, soğuk içecekleri uzun süre soğuk tutan Tchibo Çift Cidarlı Latte Bardağı, dayanıklı ve hafif yapısıyla kahve tutkunlarının vazgeçilmez eşlikçisi oluyor.

Tchibo Manuel Kahve Değirmeni: 159,95 TL

Tchibo Motifli French Press: 99,95 TL

Tchibo Çift Cidarlı Latte Bardağı: 89,95 TL

Tchibo Hakkında:

Benzersiz bir iş modeline sahip olan Tchibo; 14 ülkede 1000’den fazla mağaza, 22.300 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmak üzere kullanmaktadır.

2016 yılında dünya genelindeki 12.000 çalışanıyla 3,3 milyar Euro kazanç sağlayan Tchibo; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Macaristan’da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir. 1949’da Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. Tchibo 2016 yılında, Almanya’nın en büyük sürdürülebilir şirketi seçilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir