Ocak 17, 2021

İststarmag

YENİ NESİL MEDYA ANLAYIŞI

Porland Renkli Cuma kampanyasıyla evlerde yenilik hareketini başlatıyor…

1 min read

Tüm dünyayı saran Cuma indirimleri rüzgârına, Renkli Cuma kampanyası ile katılan Porland’da indirim fırtınası başlıyor. Evini yenileyenler ve yeni evlenenler için avantajlarla dolu kampanya kapsamında, 27-30 Kasım tarihleri arasında tüm Porland ürünleri yüzde 50 ve üzerinde indirimle satışa sunulacak. 

Zarif, yenilikçi ve özgün tasarım anlayışı ile yaşam alanlarına stil katan Porland, 27 Kasım- 30 Kasım tarihleri arasında tüm mağazaları ve www.porland.com’da geçerli olacak Renkli Cuma kampanyası ile evleri yenileme hareketini başlatıyor.

Avantajlı alışverişin tam zamanı

Kendine özgü tasarımlarıyla evin her alanında stilinizi yansıtma imkanı sunan porselen devi, geniş ürün yelpazesiyle bir evin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Zarif, modern, zamansız ve eklektik tasarımlarıyla birbirinden farklı sofralara misafir olan Porland, Renkli Cuma kampanyası kapsamında; yeni koleksiyonlarından günlük yemek ve kahvaltı takımlarına, ikramlıklardan çatal bıçak takımlarına, mutfak ürünlerinden tekstil, ev-dekor ve banyo ürünlerine kadar tüm Porland ürünlerini ister tek tek ister takım olarak satın alma imkanı da sunuyor.

Üretim ve satış süreçlerini değişen müşteri beklentileri temelinde tanımlayan Porland, tüm ürünlerinde geçerli kampanyasıyla avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyenleri mağazalarına ve www.porland.com adresine bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir