yükleniyor...

Bayram Kutlamasinin Otesinde: Vakko Chocolate...

Türkiye’de kendi çikolata markasını üreten ilk moda markası Vakko, katkısız ve artizan Vakko Chocolate çeşitleriyle, bayrama farklı bir anlam daha katıyor.


Bu haberi 7 kişi beğendi.

Bayram Kutlamasinin Otesinde: Vakko Chocolate...

Vakko, özel formülünü en iyi kalite kakao çekirdeği, kakao yağı ve farklı tatlarla birleştirerek Türkiye’nin en lezzetli çikolatalarına ismini veriyor. Dünyanın en iyisi “İsviçre Çikolatası” esas alınarak yaratılan Vakko Chocolate, Kurban Bayramı’nda hatırlanacak en özel kişilere verilebilecek en lezzetli hediye alternatifi olarak dikkati çekiyor. Bayramın beklenilen lezzeti Vakko Chocolate, birbirinden farklı 23 seçeneğiyle Vakko dostlarını lezzetli bir dünyaya davet ediyor.

Her biri farklı lezzetleriyle akılda ve damakta unutulmaz bir tat bırakan Vakko Chocolate, zarafetin hediyeye bir yansıması. Vakko şıklığını unutulmaz bir hediye olarak sunmak isteyenlere özel farklı çeşit ve gram alternatifiyle sunulan çikolatalar arasında; sütlü ve bitter çeşitleriyle Vakko Superfine, 2 milimetrelik yapısıyla Türkiye’nin en ince çikolatası olan Vakko Extrafine, kahveli, fındıklı, lokumlu, bademli, portakallı, karamelli kalp, Hindistan cevizli seçenekleriyle Vakko Pralin, geleneksel Türk lokumunun en şık hali Vakko Turkish Delight, çıtır bütün bademin ve akışkan hafif tuzlu karamelin, Sütlü Vakko Chocolate ile muhteşem buluşmasından oluşan Vakko Chocolate Salted Caramel and Almond çikolata çeşitleri arasından en dikkat çekenler arasında yer alıyor.

Vakko Chocolate’ın bütün çeşitlerini kapsayan büyük ve zengin bir çikolata kutusu Vakko Chocolate Concept de seçim yapamayan Vakko dostlarına geniş bir alternatif sunuyor.

Haber Tarih & Saat : 16.08.2018 08:53:31
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...