yükleniyor...

TULLIA JEWELSTAN IŞILDAYAN HARFLER HELIX OF SHINE INITIALS...

Minimal tasarımlarıyla kıymetli taşlara hayat veren Tullia Jewels, kendine güvenen kadının ışığını takılara yansıtıyor. 


Bu haberi 7 kişi beğendi.

TULLIA JEWELSTAN IŞILDAYAN HARFLER HELIX OF SHINE INITIALS...

İnsan DNA’sından esinlenilerek oluşturulan Helix of Shine koleksiyonundaki initials kolyeler, tıpkı DNA sarmalında olduğu gibi kıvrılıyor ve boyunda yan şekilde duruyor.

Eşsiz tasarımıyla zarif bir görünüm sunan initials kolyeler, pembe altın ve konyak pırlantayla işleniyor. Harflerin kendine has formuyla hayat bulan tasarımlar, sahibinin imzası olduğu kadar sevdiği kişilerin baş harfini üzerinde taşımak isteyenler için de ideal.

Tullia Jewels’ın zamansız tasarımlarına, tulliajewels.com’dan ve İstanbul Bebek’te bulunan Showroom’undan ulaşabilirsiniz.

Tullia Jewels Hakkında:

Tullia Jewels markası, hayallerini değerli bir ürüne dönüştürebilme fikriyle birlikte mücevher tasarlamaya karar veren iki kuzen Aylin Kan ve Hande Yılmaz’a ait. İkili, mücevher tutkularını modern çizgiler ve renklerin gücüyle tasarımlarına yansıtıyorlar. Tullia Jewels pembe ve beyaz altının, safir, yakut ve pırlanta ile ustalıkla harmanlanmasıyla üretiliyor. Tasarımlarını şimdilik tulliajewels.com’da ve Bebek’te bulunan Showroom’larında satışa sunuyorlar.

Haber Tarih & Saat : 01.08.2018 10:29:01
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...