CaddeYıldız Mobilya, Lukka Yatak Odası Takımı ile dinlenme alanlarına benzersiz bir atmosfer kazandırıyor… İçerisinde dinlendiğimiz, yenilendiğimiz, sadece uyumakla kalmayıp bazen çalışma bazense günlük koşuşturmadan uzaklaşma amacıyla kullandığımız yatak odaları, zevkli bir dokunuşla güzelleşmeyi; daha ferah, daha modern ve daha kullanışlı alanlara dönüşmeyi fazlasıyla hak ediyor. Koleksiyonlarıyla birbirinden şık ve kaliteli ürünleri kullanıcılarla buluşturan CaddeYıldız Mobilya, Lukka Yatak Odası Takımı ile burada geçirilen vakti çok daha keyifli bir hale getiriyor.

Yetişkin bir insanın günde ortalama 7-8 saat uyuduğu düşünüldüğünde insan ömrünün neredeyse üçte biri yatak odalarında geçiyor. Bir de buna giderek küçülen yeni nesil daireleri, pandemi nedeniyle hayatımıza giren evden çalışma düzenini ve uzaktan eğitim sistemini eklediğimizde yatak odaları yalnızca uyumak için kullanılan yerler olmaktan çıkıp bazen çalışma bazen spor bazense mola amaçlı vakit geçirilen alanlara dönüşüyor.

Hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz bu mekanlar, yenilenmeyi, zevkli dokunuşlarla çok daha keyifli bir atmosfere bürünmeyi fazlasıyla hak ediyor. Kaliteyi prestijle buluşturan farklı koleksiyonlarıyla 30 yıla yakın süredir yaşam alanlarına güzellik katan CaddeYıldız Mobilya, Lukka Yatak Odası Takımı ile modern yaşamda çok amaçlı bir sığınak olan yatak odalarına göz alıcı bir görünüm kazandırıyor.

Rahat, estetik ve şık tasarım

Sürgülü gardırop, karyola, aynalı şifonyer ve iki adet komodinden oluşan takımın bronz ayna ve ceviz kaplamalı detayları odanın atmosferini bütünüyle değiştiriyor. Kumaş döşemeli karyola, kolay silinebilme özelliğiyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırırken karyolanın başucunda bulunan aplik aydınlatmalar odaya göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Karyolada kullanılan metal malzemelerin paslanmaz özellikte oluşu ise ürünün uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümüyle kullanılabilmesine imkan tanıyor. Lacivert ve koyu kahve renklerini göz alıcı gold detaylarla, şıklığı ise konforla birleştiren bu modern koleksiyona www.yildizmobilya.com.tr adresinden ve İstanbul’da yer alan Oasis Cadde içerisindeki CaddeYıldız mağazasından ulaşılabiliyor.