D-Marin Didim Sponsorluğunda Gerçekleşen DOST Sportif Balıkçılık Turnuvası’nın kazananları belli oldu

D-Marin Didim Sponsorluğunda Gerçekleşen DOST Sportif Balıkçılık Turnuvası’nın kazananları belli oldu

Türkiye’de sportif balıkçılığın önemli yarışmalarından DOST Didim’in (Didim Açık Deniz Sportif Balıkçılık Turnuvası) üçüncüsü Güllük Körfezi’nin en güzel noktalarından Didim D-Marin’de gerçekleşti. 19 Ağustos’ta başlayan ve 4 gün süren turnuvada 182 kg ağırlığındaki bluefin tuna ile bu yılın rekoru kırıldı.

Ağustos 2021 – D-Marin Didim ve BITCI.com ana sponsorluğunda gerçekleşen, 25 sportif balıkçı teknesiyle toplam 200 yarışmacı mücadele ettiği DOST Didim Balıkçılık Turnuvası, sportif balıkçılık tutkunlarını bir araya getirdi. Turnuvanın en büyük balık ödülünü 182 kg ağırlığındaki bluefin tuna ile Sinan Kuran ve ekibinin yönetimindeki Shamu teknesi kazandı. Turnuvanın birincisi Bluefin teknesiyle Turgut Konukoğlu ve ekibi olurken, ikincisi Cano 1 teknesiyle Can Özer ve ekibi, üçüncüsü ise MGS teknesiyle Murat Gürsoy ve ekibi oldu. D-Marin Didim Özel Ödülünü de Ali Şükrü teknesiyle Osman Hacısüleymanoğlu ve ekibi kazandı. 

Merkezi Amerika’da bulunan IGFA’nın (International Game Fish Association) kuralları çerçevesinde gerçekleşen yarışma, Offshore Big Game (Açık Deniz büyük balık avı) kategorisinde düzenlendi. 

D-Marin Küresel Marina Ağı Hakkında

D-Marin, benzersiz 15 marinasıyla ve toplam 7.150 bağlama kapasitesiyle Hırvatistan, Karadağ, Yunanistan, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde hizmet vermektedir. Marina yönetimi ve gelişimi alanlarında birinci sınıf hizmet veren D-Marin, müşterilerine benzersiz bir deniz ve marina deneyimi, iş ortaklarına ise her alanda yüksek kaliteli hizmet vadetmektedir.

Bir Cevap Yazın

Gururla sunan WordPress| Tema: SpicePress Dark yazarı SpiceThemes