Fame Medya Grup Fame Model Of Turkey Ruhi Anılan Organizasyonu olan Fame Model Of Turkey 2023 Model Yarışması 21 Haziran 2023 Çarşamba günü Final ve Gala gecesi ile Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezinde ünlü konukların ve sanatçıların katılımıyla yapılacaktır.

Kurucu Başkan Ruhi Anılan gece hakkında; Uzun yıllar sektörde çeşitli departmanlarda görev almış profesyoneller, profesyonel olmaya inanmış arkadaşlarımızla, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve imkanlarımızı daha geniş kitlelere yaymak ve gerçek anlamda faydalı olabilmek için kullanmamızın yararlı olacağını inanarak bir yola çıktık.

Hepimizin vazgeçilmez hayalleri ve hedefleri vardır. Bazılarımız her yaptığı işte başarılı olmak için uğraşır, bazılarımız da yakaladığı şöhret ile kazanmak ve mutlu olmak ister.

Her yaptığımız çalışmayla, Türkiye’de Yarışma sektörüne yeni bir vizyon katmak istedik. Bunu 2021 Fame Model Of Turkey Final gecesin de ispat etmiştik… Şimdi de sizlere yine keyif, huzur, güven duyabileceğiniz Fame Model Of Turkey 2023 Yarışma Finalini hazırladık.

Şöhret yolunda ilerlemek isteyen gençlerimize destek vermek en başta isteğimiz. Sektöre yeni yüzler, yeni yetenekler kazandırmak çeşitli organizasyonlara katılmalarını sağlayarak model olarak da başarılı  ve şöhret olmalarını sağlamak  istiyoruz. Hepinizi Final ve Gala gecemize bekliyoruz.